1. kol. | Warta Sieradz – Świt 1:2 (0:1)

1. kolejka III liga gr. I
Warta Sieradz – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (0:1)

Bramki: Szymon Czyżewski 64′ – Hubert Michalik 34′, 66′.

Warta: Kamil Miazek – Adrian Filipiak, Seweryn Michalski, Mateusz Lis, Maciej Kraśniewski, Mateusz Borcuch (74′ Jakub Janiszewski), Szymon Pietrzak (80′ Jakub Janiczek), Krystian Adamiak (67′ Jakub Piela), Bartłomiej Maćczak (46′ Shingo Koreeda), Szymon Czyżewski, Przemysław Kita (67′ Bartłomiej Kręcichwost).

Świt: Maksymilian Ciołek – Bartosz Michalik, Antoni Bednarek, Mateusz Broda, Jacek Tkaczyk (90′ Karol Drwęcki), Kamil Wiśniewski (70′ Jan Nawotczyński), Jarosław Jampol, Andrij Jampol, Patryk Kamiński (80′ Kyryło Knysz), Hubert Michalik (80′ Radosław Kamiński), Arkadiusz Ciach.

Żółte kartki: Michalski, Adamiak, Kita, Kręcichwost – Nawotczyński, Jampol A., Jampol J., Knysz.
Sędzia: Jakub Kwinto (Wrocław).