Redakcja

Lubisz robić zdjęcia i co najważniejsze - masz do tego smykałkę, posiadasz aparat? Nic bardziej prostego, napisz do nas lub zadzwoń i rób razem z nami zdjęcia na meczach ligowych Świtu! Najlepsze Twoje zdjęcia będziemy publikować w fotogaleriach na stronie. Razem z nami uwieczniaj historię klubu, pomożemy Ci w tym! Więcej szczegółów po skontaktowaniu się z nasza redakcją!

Redaktor naczelny:

Michał Kulesza - dziennikarz, fotograf

Zespół redakcyjny:

Sebastian Małolepszy - dziennikarz, montażysta, obsługa techniczna portalu

Rafał Gadzała - dziennikarz, operator wideo

Sebastian Skolasiński - operator wideo

Patrycja Sazonowicz - social media

Rzecznik prasowy, koordynator ds. kontaktu klubu z kibicami

Adam Szabłowski - spiker, dziennikarz, grafik, montażysta 
tel. 694-788-816 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nadzór techniczny portalu:


www.mksswit.pl

Jest oficjalnym serwisem informacyjnym działającym na zlecenie klubu
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki

e-mail (klub): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail dla mediów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja mksswit.pl informuje, że wypowiedzi oraz komentarze internautów, kibiców i dziennikarzy zamieszczone w serwisie są wyrazem ich osobistych poglądów oraz przekonań i nie należy identyfikować ich z linią programową redakcji.

Od 1 stycznia 2010 roku rozpoczęła działalność nowa strona mksswit.pl - oficjalny serwis internetowy naszego Klubu - wcześniej znany i dostępny pod adresem switndm.dbv.pl

Każdy ceniony, profesjonalny klub piłkarski nie może pozwolić sobie na brak oficjalnego serwisu internetowego, na którym reporterzy i relacjoniści umieszczają niezliczone ilości danych, informacji i zdjęć. Tak jest i w przypadku naszej redakcji.

Od marca 2010 portal dostępny jest pod domeną mksswit.pl, a od lutego 2011 strona została przeniesiona na inny serwer w efekcie czego zmieniła swój rodowy adres z switndm.dbv.pl na switndm.cba.pl, a od marca 2016 strona zyskała nowy wygląd dzięki firmie artixen.net i jest dostępna tylko pod głównym adresem. Aktualizacja, obsługa graficzna i multimedialna z tygodnia na tydzień ulega rozwojowi i usprawnieniu.

Wykreowany i zbudowany od podstaw został zespół redakcyjny, który prosperuje na zasadzie zamiłowania i lokalnego patriotyzmu. Nasi administatorzy są absolwentami lub studentami dziennikarstwa i nauk humanistycznospołecznych. 

Informacje z pierwszej ręki oraz organizacja spraw wokół klubowych jest prowadzona przez redaktora naczelnego i rzecznika prasowego.

Wywiady, nagrania, zdjęcia oraz relacje z konferencji prasowych to zasługa dziennikarzy naszego serwisu.

Z pozdrowieniami
Redakcja portalu
© www.mksswit.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone