Nowi zawodnicy w Świcie

Pięciu zawodników już oficjalnie dołączyło do kadry Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

Do kadry Świtu dołączyli:

1. Maciej Ostrowski (19 lat) obrońca – wychowanek Legii Warszawa. W 2017 roku przeszedł do Legionovii Legionowo i reprezentował jej barwy w ubiegłym sezonie.
  2. Seweryn Truskolaski (24 lata) pomocnik – wychowanek Wisły Płock. W zeszłym sezonie grał w rezerwach Wisły Płock, a w rundzie jesiennej wystąpił w pierwszy zespole w meczu przeciwko Śląskowi Wrocław.
  3. Rafał Maciejewski (24 lata) pomocnik. Maciejewski jest dobrze znany nowodworskiej publiczności. Reprezentował barwy Świtu w sezonach 2015/16 i 2016/17 i w tym czasie zdobył łącznie 14 bramek. W ubiegłym sezonie występował w barwach drugoligowym Gryfie Wejherowo.
  4. Patryk Skubisz (19 lat) pomocnik. Wychowanek Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, który poprzedni sezon spędził w Escoli Varsovia.
  5. Konrad Rudnicki (24 lata) napastnik. Wychowanek MKS-u Piaseczno. Był związany z Żyrardowianką Żyrardów i Pilicą Białobrzegi. Ostatnie 2 lata spędził w IV-ligowej Sparcie Jazgarzew.

Po ubiegłym sezonie ze Świtu odeszli:

1. Mariusz Gabrych (Sandecja Nowy Sącz)
  2. Kamil Wolski (Legionovia Legionowo)
  3. Kamil Dankowski
  4. Sebastian Nowiński (MKS Ciechanów)
  5. Michael Chojnicki
  6. Mateusz Dara
  7. Marcel Smardzewski (Dąb Wieliszew)