Cóż za końcówka! Świt – Huragan 3:1 [WIDEO]

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zwyciężył 3:1 w 23. kolejce III ligi z Huraganem Morąg. Emocji nie brakowało, bo wszystko rozstrzygnęło się dopiero w doliczonym czasie!

Mecz rozpoczął się lepiej dla nowodworzan, którzy w 19. minucie wyszli na prowadzenie. Do rzutu wolnego podeszli Marcin Kozłowski i Michał Stęć. Pierwszy delikatnym uderzeniem wystawił Steciowi, a ten strzelił nad murem. Kolejne okazje strzeleckie Świt miał dopiero po przerwie. Najpierw Mariusz Gabrych sam wypracował sobie akcję, którą mógł zakończyć golem. Później, w 63. minucie po podaniu Karola Drwęckiego strzelał Radosław Kamiński, jednak piłka uderzyła w boczną siatkę.

Przyjezdni wyrównali w 89. minucie. Nieuwagę obrońców Biało – Zielonych wykorzystał Augusto. Wszystko wskazywało, że mecz zakończy się remisem, ale w 93. minucie po wrzutce Marcina Kozłowskiego piłkę musnął Drwęcki, a Radosław Kamiński uderzeniem głową przelobował bramkarza gości trafiając na 2:1. Huragan postawił wszystko na jedną kartę i przy rzucie rożnym w pole karne wbiegł bramkarz – Bartosz Dzikowski. To zemściło się kontrą Świtu, którą zakończył Marcin Kozłowski ustalając wynik na 3:1.

Podpieczni trenera Rafała Kleniewskiego najbliższy mecz zagrają w środę, 18 kwietnia. W Sieradzu zmierzą się o 17.00 z Wartą w ramach zaległej 18. kolejki III ligi.