Ostatni pokonani. GKS Wikielec - Świt 2:4 (1:2)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki pokonał na wyjeździe ostatnią drużynę III ligi - GKS Wikielec 4:2. Dzięki temu zwycięstwu nowodworzanie wyszli ze strefy spadkowej.

Biało-Zieloni na prowadzenie wyszli w 11. minucie za sprawą Krystiana Pałczyńskiego, jednak 4 minuty później gospodarze doprowadzili do remisu. W 36. minucie bramka Marcina Kozłowskiego ponownie dała Świtowi prowadzenie.

W drugiej połowie GKS Wikielec znów wyrównał. Tym razem w 50. minucie na listę strzelców wpisał się Remigiusz Sobociński. Nowodworzanie nie dali za wygraną i ostatecznie trafienia Karola Drwęckiego (60 min.) i Krystiana Pałczyńskiego (67 min.) ustaliły wynik meczu na 4:2 dla Świtu.

Kolejny mecz Biało-Zieloni rozegrają w najbliższy piątek, 6 października o godz. 19.00. Przeciwnikiem Świtu będzie Pelikan Łowicz.

Więcej o meczu na NoToSport.pl

GKS Wikielec - MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:4 (1:2)

Bramki: 15' Paweł Kołcz, 50' Remigiusz Sobociński - 11', 65' Krystian Pałczyński, 36' Marcin Kozłowski, 61' Karol Drwęcki

GKS Wikielec: 22. Jacek Malanowski - 3. Mateusz Jajkowski, 4. Arkadiusz Koprucki, 6. Piotr Kacperek, 7. Remigiusz Sobociński, 8. Paweł Sagan, 9. Paweł Łukasik, 10. Kamil Tomczyk (55' 17. Yahor Pitsyk), 14. Cezary Nowiński, 15. Paweł Kołcz, 16. Borys Piórkowski

Świt: 12. Konstanty Antioniuk - 3. Sebastian Cuch, 6. Karol Drwęcki, 7. Michał Steć (80' 5. Przemysław Przysowa), 8. Paweł Broniszewski, 10. Marcin Kozłowski, 17. Krystian Pałczyński (75' 9. Mariusz Gabrych), 25. Kamil Dankowski, 33. Piotr Basiuk (87' 20. Radosław Śledziewski), 37. Kamil Wiśniewski (75' 11. Konrad Perzyna), 44. Mateusz Dara

Żółta kartka: Dankowski (Świt)

Czerwona kartka: Dankowski (Świt)