Przełamanie! Świt - Tur Bielsk Podlaski 4:0 (0:0)

Świt w meczu 9. kolejki III ligi pokonał na własnym obiekcie Tur Bielsk Podlaski 4:0. Bramki dla Biało-Zielonych strzelali Krystian Pałczyński, Sebastian Cuch i Karol Drwęcki. Jedno trafienie dołożył zawodnik gości, kierując piłkę do własnej bramki.

W pierwszej połowie kibice nie zaznali wielu emocji. Warte zauważenia w tej części gry było jedynie uderzenie Kamila Wolskiego w słupek oraz nieuznana bramka przyjezdnych. Po zmianie stron Świt idealnie rozpoczał. Już w 46. minucie było 1:0. Do siatki trafił Krystian Pałczyński. W 50. minucie do własnej bramki trafił Mateusz Maliszewski. Na 3:0 w 58. minucie po zamieszaniu w polu karnym podwyższył Sebastian Cuch. Dwie minuty przed końcem Karol Drwęcki ustalił wynik meczu.

Świt odniósł tym samym pierwsze zwycięstwo od 20 sierpnia i tym samy wydostał się ze strefy spadkowej.

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:0 MKS Tur Bielsk Podlaski

Bramki: 46' Krystian Pałczyński, 50' Mateusz Maliszewski (sam.), 59' Sebastian Cuch 88' Karol Drwęcki

Świt: 1. Konstanty Antoniuk, 3. Sebastian Cuch (65' 44. Mateusz Dara), 6. Karol Drwęcki, 25. Kamil Dankowski, 7. Michał Steć, 8. Paweł Broniszewski, 10. Marcin Kozłowski (70' 11. Konrad Perzyna), 37. Kamil Wiśniewski, 33. Piotr Basiuk, 15. Kamil Wolski (85' 16. Mateusz Pietroń), 17. Krystian Pałczyński (74' 19. Konstanty Ślęzak)

Tur: 12. Mirosław Dziedzic, 3. Mateusz Maliszewski, 4. Tomasz Porębski, 6. Andrzej Kosiński, 7. Karol Kosiński, 10. Paweł Łochnicki, 11. Paweł Drażba (60' 18. Łukasz Popiołek), 13. Andrzej Lewczuk (80' 2. Mateusz Nakielski), 15. Adam Radecki, 17. Krystian Kulikowski, 19. Maciej Zieniewicz (85; 9, Marcin Fiedorowicz)

Żółte kartki: Konrad Perzyna (Świt) - Paweł Łochnicki (Tur)