Trzy punkty po emocjonującym meczu MKS Świt - MKS Ełk 2:1 (0:1)

MKS Świt po emocjonującym meczu pokonał na własnym boisku MKS Ełk 2:1. Bramki dla nowodworzan strzelali Krystian Pałczyński i Mariusz Gabrych. Jedyne trafienie dla gości zaliczył Michał Świderski.

W pierwszej połowie Świt starał się stwarzać sytucje, jednak żadna z akcji nie zakończyła się w bramce Adama Radzikowskiego. Gola zdobyli za to przyjezdni. Do piłki ustawionej na 17 metrze od bramki podszedł Michał Świderski. Pomocnik Ełku precyzyjnym strzałem przy słupku otworzył wynik meczu.

Po zmianie stron trener Kleniewski zdecydował się na jedną zmianę. Kamila Wiśniewskiego zmienił Krystian Pałczyński. Dziesięć minut później pomocnik wykorzystał dogodną sytuację i doprowadził do remisu. Świt szalę zwycięstwa przechylił na swoją korzyść w doliczonym czasie gry. Mariusz Gabrych wykorzystał zagranie ze środka pola od Marcina Kozłowskiego i ustalił wynik meczu.

MKS Świt Nowy Dwór Maz. - MKS Ełk 2:1 (0:1)

Bramki: 54' Krystian Pałczyński, 90' Mariusz Gabrych - 31' Michał Świderski

Świt: 1. Konstanty Antoniuk - 13. Mateusz Dara (90' 3. Sebastian Cuch), 25. Kamil Dankowski, 6. Karol Drwęcki, 5. Przemysław Przysowa - 18. Kamil Wiśniewski (46' 17. Krystian Pałczyński), 10. Marcin Kozłowski, 7. Michał Steć (85' 11. Konstantyn Ślęzak), 33. Piotr Basiuk (85' 8. Miłosz Turewicz) - 15. Kamil Wolski, 9. Mariusz Gabrych

Ełk: 1. Adam Radzikowski - 6. Andrzej Paprocki, 8. Piotr Rogala, 10. Patryk Gondek, 11. Mateusz Furman, 18. Oleksander Berezewski, 19. Michał Świderski, 22. Michał Twardowski, 25. Hubert Molski, 7. Mateusz Łapiński, 33. Rafał Kalinowski (skład wyjściowy)