Świt poznał rywala w Pucharze Polski

Podopieczni Rafała Kleniewskiego zmierzą się z I-ligowym Podbeskidziem Bielsko-Biała w ramach 1/16 Finału Pucharu Polski. Spotkanie to zaplanowano w Nowym Dworze Mazowieckim. 

We wtorek, 25 lipca Polski Związek Piłki Nożnej w sali konferencyjnej Stadionu Narodowego w Warszawie rozlosował pary kolejnej fazy finałów Pucharu Polski. Świt po wyeliminowaniu Odry Opole i Olimpii Grudziądz trafił na kolejnego 1-ligowego rywala. Tym razem los wskazał na Podbeskidzie Bielsko-Biała, które pomimo przewagi jednego zawodnika, dopiero po rzutach karnych wyeliminowało Radomiaka Radom. 

 

Dokładna data rozegrania tego meczu nie jest jeszcze znana, będziemy informować Państwa w najbliższym czasie. Zwycięzca tego pojedynku trafi w 1/8 na kogoś z pary Arka Gdynia - Śląsk Wrocław. 

Miejmy nadzieję, że będzie to trzeci już pierwszoligowy przeciwnik, który będzie zmuszony uznać wyższość Świtu i wróci do domu z pustymi rękoma. Jednak już w najbliższy weekend rozpoczniemy III ligowe zmagania z Wartą Sieradz. Zapraszamy na Sportową 66!

on 25 lipiec 2017