Na pierwszy ogień z Odrą Opole!

Pierwszy mecz sezonu w wykonaniu Biało-Zielonych zbliża się wielkimi krokami. Już w sobotę 15 lipca zagramy z Odrą Opole!

Spotkanie to będzie rundą wstępną Pucharu Polski. W wyniku losowania nowodworzanom przypadła rywalizacja z beniaminkiem I ligi Odrą Opole. Zespół ten z racji, iż występuje w wyższej lidze na mecz ten będzie zmuszony przyjechać do Nowego Dworu.

Odra w minionym sezonie do ostatniej kolejki toczyła zacięty bój z zespołem byłego trenera Świtu - Marka Papszuna o zwycięstwo w rozgrywkach II ligi. Ostatecznie zespół z Opola zajął drugie miejsce.

Mecz z Odrą zaplanowano na godzinę 18:00 15 lipca. Bilet wstępu na to spotkanie będzie kosztować 10 zł. Kobiety i młodzież do 12 roku życia wstęp bezpłatny.

on 08 lipiec 2017