Świt po pierwszych treningach

Piłkarze Świtu w poniedziałek 3 lipca rozpoczęli treningi. Na zajęciach pojawiło się również klilku testowanych zawodników.

Na poniedziałkowych zajęciach pojawiło się 29 osób. Po za zawodnikami do tej pory reprezentującymi Biało-Zielone barwy zjawiła się liczna grupa testowanych graczy. Sztab trenerski szuka głównie zawodników ze statusem młodzieżowca.

Kadra Świtu na pierwszym treningu.

Bramkarze: Mateusz Prus, Sebastian Nowiński.

Obrońcy: Karol Drwęcki, Przemysław Przysowa, Sebastian Cuch, Mateusz Pietroń.

Pomocnicy: Krystian Pomorski, Dawid Rybak, Marcin Kozłowski, Rafał Maciejewski, Konrad Perzyna, Michał Steć, Mateusz Dara, Piotr Basiuk, Dawid Jabłoński.

W środku tygodnia do drużyny dołączyli jeszcze Kamil Dankowski i Patryk Szczepański, którzy piersze dwa dni treningów opuścili z powodów osobistych.

W przyszłym tygodniu do treningów z drużyną mają wrócić, także Kamil Wolski i Mariusz Gabrych.

Na sobotę sztab szkoleniowy zaplanował grę wewnętrzną. Zakończyła się ona wynikiem remisowym. Świt pierwszy sparing rozegra w środę 12 lipca w Ząbkach z tamtejszym Dolcanem. Początek tego meczu zaplanowano na 18:30.

Pierwszy oficjalny mecz Świt rozegra już w sobotę 15 lipca, na własnym boisku. W ramach rozgrywek Pucharu Polski rywalem Świtu będzie beniaminek I ligi Odra Opole. Początek tego meczu o godzinie 18:00.

on 08 lipiec 2017