Rozkład jazdy Akademii 22-25 kwietnia 2017 r.

Zobaczcie kiedy i gdzie zagrają drużyny Świtu w nadchodzący weekend od 22 do 25 kwietnia.

Rozgrywki Kol. Data  Godzina Mecz Miejsce
II liga okręgowa E1 U-11 tr. Dąbrosz  2 18.04 WT 18:00 FFA Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Maz. 3:3  
V liga okręgowa E2 U-10 tr. Dąbrosz 3 22.04 SO 10:00 Wicher II Kobyłka - MKS Świt II Nowy Dwór Maz.  
IV liga okręgowa F1 U-9 tr. Lis 3 22.04 SO 10:00 Bóbr Tłuszcz - MKS Świt II Nowy Dwór Maz.  
IV liga okręgowa D1 U-13 tr. Kosiński 3 22.04 SO 13:30 MKS Świt II Nowy Dwór Maz. - FDA Wieliszew ul. Sportowa 66, boisko B
I liga okręgowa B2 U-16 tr. Janczarek 6 22.04 SO 11:00 Legion Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Maz.  
II liga okręgowa F1 U-9 tr. Zaremba 3 22.04 SO 10:00 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - Agape Białołęka ul. Młodzieżowa, Orlik
III liga grupa I 24 22.04 SO 18:00 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - Huragan Wołomin ul. Sportowa 66, boisko A
I liga wojewódzka A1 U-19 3 22.04 SO 11.00 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - Dolcan Ząbki ul. Sportowa 66, boisko B
Liga okręgowa Warszawa I 21 23.04 ND 16.00 CKKS Sokół - MKS Świt II Nowy Dwór Maz.  
I liga okręgowa C2 U-14 tr. Zaremba 6 23.04 ND 13.30 Mazur Karczew - MKS Świt Nowy Dwór Maz.  
II liga okręgowa E2 U-10 tr. Stecyna 3 23.04 ND 16.00 Wicher Kobyłka - MKS Świt Nowy Dwór Maz.  
II liga okręgowa E1 U-11 tr. Dąbrosz 3 23.04 ND 11.30 MKS Świt Nowy Dwór Maz. - UKS Białe Orły ul. Młodzieżowa, Orlik
III liga okręgowa D1 U-13 6 23.04 ND 15.00 Escola II Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Maz.  
Ekstraliga C1 U-15 tr. Reginis 6 23.04 ND 10.00 SEMP Ursynów - MKS Świt Nowy Dwór Maz.  
II liga okręgowa D2 U-12 tr. Zmitrowicz 4 25.04 WT 18.00 FFA Warszawa - MKS Świt Nowy Dwór Maz.  
on 21 kwiecień 2017