Ruszyła sprzedaż biletów na Lechię i karnetów na rundę wiosenną

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz 20. kolejki: Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki, a także karnetów na rundę wiosenną. Zobacz kiedy i gdzie możesz kupić.

Bilety na mecz Świtu podczas rundy wiosennej seoznu 2016/17 będą kosztowały 10 zł. Tradycją nowodworskiego klubu jest bezpłatny wstęp dla dzieci do 12 lat i kobiet - to pozostaje bez zmian.

W sprzedaży dostępne są także karnety na wszystkie wiosenne spotkania. Normalny to wydatek 70 zł (8 meczów). Karnet "cegiełka" z wstępem na trybunę VIP kosztuje 150 zł. Posiadacze tych wejściówek są uprawnieni także do bezpłatnego wejścia na mecze Pucharu Polski.

W związku z tym, że mecze na Stadionie Miejskim w Nowym Dworze Mazowieckim są organizowane jako imprezy niemasowe (wyjątkiem był mecz z Widzewem Łódź), przy zakupie biletów nie będzie potrzebne posiadanie dowodu osobistego.

Informacje o dystrybucji wejściówek są podane w infografice powyżej.

on 20 marzec 2017