Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Maz. 1:2 (1:1)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zwyciężył w wyjazdowym meczu 19. kolejki III ligi z Concordią Elbląg, 2:1. Bramki dla Biało - Zielonych zdobyli w 11. minucie z rzutu karnego Patryk Szczepański i w 58. minucie Piotr Basiuk.

Strona NIE odświeża się automatycznie. Naciśnij F5.

Concordia Elbląg 1 -.2 Świt Nowy Dwór Maz.

19. kolejka III liga grupa I

26' Pietroń (k) - 11' Szczepański (k), 58' Basiuk

Concordia: Pogorzelec - Kiełtyka, Barros, Burzyński, Lubiejewski (70' Gołębiewski), Pelc (58' Duda), Stawikowski, Otręba , Pietroń, Strach, Szmytd (78' Lewandowski)
Świt: Prus - Dankowski, Drwęcki, Przysowa, Jabłoński (80' Gapczyński), Kozłowski (86' Karaszewski), Pomorski, Maciejewski (46' Perzyna), Basiuk, Szczepański, Wolski (46' Napora)

Zapis relacji live:

Min.    Wydarzenie
90' KONIEC MECZU! ŚWIT WYGRYWA W ELBLĄGU 2:1 i wracamy do domu z kompletem punktów!
90' Rzut rożny dla gospodarzy.
90' Sędzia doliczył do spotkania co najmniej 3 minuty.
90' Krystian Pomorski przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczką.
88' Dośrodkowanie z lewej strony Gapczyńskiego wprost w ręce Pogorzelca.
86' Ostatnia zmiana w Świcie. Marcin Kozłowski zszedł, Konrad Karaszewski do środka pola w jego miejsce.
83' Trzeba przyznać, że grupa kibiców nowodworsko-elbląska bardzo głośno dopinguje Świt. Na duży plus postawa naszych fanów.
82' Bardzo spokojny fragment drugiej połowy. Obie drużyny jakby bez pomysłu. Świt jednak ma wynik, który nas satysfakcjonuje.
80' Dawid Jabłoński opuścił boisko, a w jego miesjce Adrian Gapczyński.
78' Szmydt opuścił boisko, a w jego miejsce Michał Lewandowski.
76'  Strzał Szmydta wysoko, wysoko nad bramką.
74' Świetne podanie prostopadłe w kierunku Patryka Szczepańskiego, ale ten zbyt lekko, wprost w Pogorzelca.
72' Adam Duda strzelił z narożnika pola karnego, ale bardzo dobrze ustawiony był Mateusz Prus i bez problemui złapał piłkę do koszyczka.
70' Lubiejewski zszedł z boiska, a w jego miejsce na placu gry pojawił się Mateusz Gołębiewski.
68' Jabłoński tym razem zamiast wrzucać, uderzył wysoko nad bramką.
67' Dawid Jabłoński prawą stroną wycofał na 14. metr do Przysowy, ten dwukrotnie próbował uderzyć - pierwszy raz obronił bramkarz, drugi został zablokowany.
66' Ambitny rajd lewą flanką Przemysława Przysowy, jednak boisko okazało się odrobinę zbyt krótkie i od piątki zaczną gospodarze.
64'  Marcin Kozłowski spróbował pokonać Pogorzelca z 20. metra od bramki, jednak bramkarz Concordii na posterunku.
62' Martin Strach faulował od tyłu strzelca drugiej bramki dla Świtu - Basiuka. Sędzia pokazał 4. żółtą kartkę w tym meczu.
58' PIOTR BASIUK! Zamieszanie w polu karnym po rzucie wolnym wykonywanym przez Krystiana Pomomorskiego i znów wychodzimy na prowadzenie!
58' Paweł Pelc opuścił boisko, a w jego miejsce pojawił się Adam Duda.
57'  Dużo chaosu wkradło się w poczynania obu zespołów. Ciężko było doliczyć się 2-3 celnych podań z rzędu.
55'  Szczepański głową, Pogorzelec broni.
54' Kolejny raz niezły pomysł Świtu - tym razem Jabłoński, ale znów czujnie obrona Concordii i mamy tylko rzut rożny.
51' Bardzo dobra akcja Konrada Perzyny lewą stroną boiska, który przedarł się w pole karne, wrzucił na głowę Patryka Szczepańskiego, jednak ten będąc pod piłką uderzył zbyt lekko i jego strzał wyłapał bramkarz.
49' Michał Kiełtyka oddał bardzo groźny strzał z dystansu, który niewiele minął prawy słupek bramki Mateusza Prus.
46' Druga połowa zaczęła się od zmian w zespole Świtu. Z boiska zszedł Rafał Maciejewski i Kamil Wolski, a w jego miejsce Konrad Perzyna i Krzysztof Napora.
  Obie drużyny wróciły na plac gry. Za chwilę zaczniemy drugą połowę, miejmy nadzieję, że lepszą dla Biało-Zielonych.
45'  Koniec pierwszej połowy. Świt był drużyną przeważającą - mimo to kończymy pierwsze trzy kwadranse remisując 1:1. Zapraszamy za niecałe 15 minut.
43' Souza Barros fauluje Szczepańskiego i otrzymuje żółtą kartkę. Dośrodkowanie Przysowy pozostawiało dużo do życzenia - spokojnie złapał je Oskar Pogorzelec.
40' Znów Świt naciska mocniej, ale brakuje konkretów w postaci strzałów czy bramki.
35' Bardzo, bardzo, bardzo blisko strzelenia gola był Piotr Basiuk, przerzucił nawet piłkę nad Pogorzelcem, ale w ostatniej chwili wybił ją obrońca Concordii Bartłomiej Lubiejewski.
33'  Paweł Pelc obejrzał upomnienie w postaci żółtej kartki za brzydki faul na Pomorskim.
32' Krystian Pomorski próbował wkręcić piłkę do bramki, ale zbyt mocno zakręcił i futbolówka przeleciała nad poprzeczką.
31' Kamil Wolski zza pola karnego, jednak jego strzał blokowany i mamy rzut rożny.
30' Żółta kartka dla Pietronia za faul w środku pola.
26' Michał Pietroń niestety wyrównuje wynik meczu, mamy 1:1.
25' Martin Strach faulowany w polu karnym - arbiter wskazał na wapno.
23' Otręba próbował wymusić rzut karny, ale sędzia pozostał niewzruszony i puścił grę dalej.
22' Hubert Otręba dośrodkował, Mateusz Prus zdołał zbić piłkę ku linii autowej, a tam faulowany był Piotr Basiuk.
21' Pierwszy rzut rożny dla Concordii.
18' Marcin Kozłowski próbował uderzyć z dystansu - wprost w Pogorzelca.
14' Gospodarze rozpoczęli bez pomysłu to spotkanie, nowodworscy zawodnicy mają pomysł na ten mecz i to oni kontrolują przez większą część czasu piłkę.
11' PATRYK SZCZEPAŃSKI i mamy 0:1 dla Świtu!
10' RZUT KARNY DLA ŚWITU. Strzał Przemysława Przemysowy zablokowany ręką przez Pawła Pelca.
9' Szczepański wywalczył rzut rożny dla Świtu, znów wykonywać będzie Marcin Kozłowski.
7' Martin Strach znów był niezwykle groźny pod naszym polem karnym. Dankowski jednak wybił piłkę zdala od własnego pola karnego.
5' Kamil Wolski główkował po dośrodkowaniu Kozłowskiego, ale pewnie wyłapał ten strzał Oskar Pogorzelec.
4'  Kozłowski wywalczył rzut rożny dla gości.
1' Gospodarze mocno zaczęli, Strach uderzył na bramkę, jednak futbolówka nieznacznie minęła słupek.
  Obie drużyny są już na murawie. Świt na niebiesko, Concordia na czarno.
  Poznaliśmy składy na dzisiejsze spotkanie.
Concordia: Pogorzelec - Kiełtyka, Barros, Burzyński, Lubiejewski, Pelc, Stawikowski, Otręba, Pietroń, Strach, Szmytd
Świt: Prus - Dankowski, Drwęcki, Przysowa, Jabłoński, Kozłowski, Pomorski, Maciejewski, Basiuk, Szczepański, Wolski

Relacjonował: Sebastian Małolepszy